maleWood for Brands – wyróżniamy się, aby wyróżnić Ciebie


    Opakowanie jest obietnicą, to pierwszy kontakt klienta z marką i produktem. To również obietnica, której spełnieniem jest jego wnętrze. To dlatego opakowania na produkty powinny być wyjątkowe, przekonując o niepowtarzalności swojej zawartości.

    Wood for Brands to producent opakowań z drewna, specjalizujący się w projektowaniu i tworzeniu spersonalizowanych skrzynek na herbatę, wino i kawę, pudełek prezentowych i materiałów promocyjnych wspierających identyfikację wizualną firmy. Wybraliśmy drewno, ponieważ uwielbiamy świadomość, że proponujemy Klientom coś unikalnego, wychodzącego ponad obowiązujące schematy i jednocześnie korzystamy z dóbr natury, z którymi się ona z nami chętnie dzieli.

    Tworzymy zespół ludzi z pozytywną energią, śmiałością do odważnych projektów, z niespożytymi pokładami kreatywności. Łączymy tradycyjne rzemiosło z innowacyjnymi technologiami, prostotę z oryginalnością, estetykę z wysoką jakością. Opakowania na produkty powstają z pasją do przedmiotów pięknych i wyróżniających się spośród tysięcy innych podobnych, a jednak tak bardzo różnych.

    Spersonalizowane opakowania na produkty to dialog marki z klientem i partnerem biznesowym, to nośnik jej wartości i często jeden z ważniejszych czynników decydujących o sympatii i zaufaniu. To, czym się wyróżniamy MY, wyróżnić może również CIEBIE.